этот материал доступен на русском

У Росії піп намагався вигнати судових приставів кадилом і ладаном

15:26, 19 листопада 2019
Русский міръ
1432 0
Чоловік покликав священика, коли до нього додому прийшли пристави / Фото: УНІАН

У місті Жирновську Волгоградської області судовим приставам, які прийшли до боржника, довелося мати справу з православним попом. Той спробував «викурити» їх з приміщення ладаном і пахощами.

Якийсь громадянин взяв у банку кредит на 60 тис. рублів. Вчасно він його не погасив, а тому потрапив у поле зору судових приставів-виконавців. Про це передає видання "Знак" з посиланням на УФССП Росії по Волгоградській області.

Читайте такожРосіяни займалися сексом в літаку на очах у пасажирів (відео)

Стосовно боржника порушено виконавче провадження, про що чоловіка повідомили. Протягом п'яти днів він повинен був погасити заборгованість, але не зробив цього, а пустив справу на самоплив.

Тоді пристави прийшли до нього додому, де описали і наклали арешт на майно. Побачивши, що справа серйозна, боржник зі словами: «Почекайте, припиніть, зараз батюшка все вирішить!» почав комусь телефонувати.

Через кілька хвилин в будинок увійшов батюшка в рясі. Як виявилося, він є батьком боржника. Священнослужитель спробував «викурити» приставів з приміщення, використовуючи ладан і пахощі. «Але, як відомо, ладан служить молитві, допомагає зосередитися на спілкуванні з Богом, а не з посадовими особами Служби судових приставів, і вже точно не має чарівного властивості погашати борг», — пишуть пристави в прес-релізі.

Оскільки у батюшки нічого не вийшло, боржнику довелося розплатитися за кредитними зобов'язаннями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter