Жириновський з сином 

Старший син покійного російського політика Володимира Жириновського та колишній віце-спікер Держдуми Ігор Лебедєв повністю змінив ім'я, прізвище та по батькові. Тепер його звуть Давид Олександрович Гарсія.

Як пише російський Telegram-канал "База", зміна ПІБ відбулася ще влітку 2021 року, тоді він заявив про відхід з російської політики та партії ЛДПР назавжди.

"Причиною такого рішення могли стати санкції, які Євросоюз наклав на сина Жириновського ще у 2014 році. З того моменту екс-депутат втратив можливість їздити у Європу, де у членів його сім'ї чимало нерухомості", – йдеться у повідомленні. 

Син Жириновського змінив ПІБ / фото t.me/bazabazon

Як пише український журналіст Денис Казанський, син Жириновського збирається до Іспанії. 

"Просто класика російського імперського патріотизму. Татусь сколотив капітали, вішаючи локшину на вуха про велич Росії... А діти та онуки в результаті спакували валізи та вирушили промотувати спадок на проклятий Захід, залишивши обдуреним фанатам біснуватого Жирика війну, бідність та вічні санкції", – зазначив журналіст.

"У Давида тепер все буде добре. А ось Ванька-дурник, який надивився виступів Жириновського по ТБ, згорить у танку при штурмі Сєвєродонецька та залишиться в степах Донбасу безіменною головешкою", – додав він.

Нагадавши, Володимир Жириновський помер 4 квітня. За офіційною версією, причиною його смерті стали наслідки коронавірусної інфекції.

Вас також можуть зацікавити новини: