Для Путіна дуже важливо, щоб не почалася різка дестабілізація в Чечні / фото REUTERS

Колишній депутат Державної думи Ілля Пономарьов зазначає, що глава Чечні Рамзан Кадиров для президента Росії Володимира Путіна є особистим гарантом стабільності в Чечні.

Про це він сказав в ефірі телеканалу FreeДом, відповідаючи на питання щодо заяв про нібито смерть Кадирова і відео, яке було опубліковано пізніше, де чеченський лідер гуляє вулицею.

"Таких "консервних" записів, які можна публікувати, досить багато. Тому вони ні про що не говорять... У цілому, як ми розуміємо, доказ це такий, досить слабкий. А свідчень про те, що в нього різке загострення проблем зі здоров'ям, навпаки є кілька", - сказав Пономарьов.

Відео дня

Він додав, що "диму без вогню немає", але подробиці не відомі, оскільки цю інформацію "російська влада ретельно приховує".

"Тому що для Путіна дуже важливо, щоб не почалася різка дестабілізація в Чечні. А Разман для нього - особистий гарант цієї самої стабільності. Усі розуміють, що там є кілька впливових людей, які в разі його смерті будуть конкурувати за владу. І Кремль розуміє, що якщо ситуація піде в рознос, - це для них дуже погано", - зазначив Пономарьов.

За його словами, Путін вкрай серйозно ставиться до потенційних проблем в національних республіках. "Етнічний націоналізм - це те, чого він реально боїться. І він боїться нового вибуху в цьому регіоні", - сказав екс-депутат.

Рамзан Кадиров помер чи ні - останні новини

Як повідомляв УНІАН, в останні дні активно поширюється інформація про те, що Кадиров нібито перебуває при смерті. Деякі чеченські правозахисники вже повідомляли про його смерть.

Раніше сьогодні, 18 вересня, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі УНІАН зазначив, що Кадиров знаходиться у важкому стані.

"На жаль, найдобріших новин, яких очікують всі добрі люди світу, поки ми не можемо підтвердити. Але констатуємо і підтверджуємо, що знаходиться у важкому стані", - сказав він.

Вас також можуть зацікавити новини: