У РФ заявили про масові побиття в СІЗО / фото ua.depositphotos.com

У російському СІЗО-1 в Ростовській області масово б'ють українських полонених і ув'язнених-мусульман, заявив засновник проєкту Gulagu net.

Повідомляється, що подіям передувала НП із захопленням двох наглядачів і вбивством шести ув'язнених спецназом 16 червня.

"У СІЗО-1 почалися масові обшуки і за вказівкою генералів ФСВП і ФСБ "колективне покарання" тих, кого утримують у слідчому ізоляторі", - ідеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що загальна кількість постраждалих від свавілля, тортур і жорстокості - понад 100 осіб, серед них переважно мусульмани-росіяни та українські полонені.

"Понад 2 доби ті, хто проїжджав повз СІЗО-1, чули крики про допомогу і стогони від болю, а на гарячу лінію Gulagu net надійшла рекордна кількість звернень від працівників різних офіційних організацій, які розповіли, що їх примушують брати участь у каральній спецоперації, яка виходить за межі їхніх повноважень та рамки закону", - повідомили у проєкті.

Зазначається, що 17 червня в СІЗО завели спецназ і СОБР, які за командою генералів почали вриватися в камери до ув'язнених і насильно голити чоловікам бороди, супроводжуючи все це приниженнями, образами, побиттям ногами і застосуванням електрошокерів.

"У постраждалих великі гематоми, у деяких вибиті зуби, зламані ребра, є закриті черепно-мозкові травми, за останні 3 доби ще щонайменше двоє людей загинули в СІЗО-1 - нібито суїцид і нібито помилка медперсоналу при тому, що щонайменше двом насильно вводили галоперидол і застосовували методи каральної психіатрії", - ідеться в повідомленні.

Також повідомляють, що під час обшукових заходів із більшої частини камер СІЗО забрали холодильники, ТБ і вентилятори, при тому що на вулиці стоїть спека до +35С, а на сонячному боці СІЗО в камерах температура піднімається до понад +40С за несправної вентиляції. Усе це призводить до мук у переповнених камерах в умовах стресу і каральних акцій спецназу.

У Gulagu net заявили, що подібне може призвести до початку громадянської війни в Росії.

У Росії ув'язнені захопили співробітників СІЗО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ростові-на-Дону в РФ ув 'язнені СІЗО-1 взяли в заручники двох співробітників ФСВП - начальника оперативного управління підполковника Олександра Б. і молодшого інспектора чергової служби.

У підсумку спецназ провів штурм будівлі і звільнив заручників. Попередньо повідомлялося, що було вбито одного з нападників.

Вас також можуть зацікавити новини: