этот материал доступен на русском

"Стрес на все життя": психологи радять бути обережними з рідкісними іменами для дітей

03:15, 20 серпня 2018
Суспільство
2281 0
\Імена, які легко вимовляються, справляють краще враження / фото УНІАН

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Психолог Вікторія Носенко стверджує, що дуже незвичайні імена - це часто забавка інфантильних батьків і стрес на все життя для їхніх дітей.

Читайте такожУ Києві встановили новий рекорд близнюків (відео)

"У мене насправді найбільш травмовані люди - люди, травмовані дуже рідкісним ім'ям і не дуже доречним соціуму, в якому вони перебували, ну з розряду Мірабелла в сільській школі серед Ань, Кать і Тань", - каже вона.

Вчені провели не одне дослідження і кажуть, що імена, які легко вимовляються, справляють краще враження, а їхні власники навіть посідають вищі посади в юридичних фірмах. У деяких країнах незвичними дитячими іменами настільки занепокоєні, що це намагається регулювати держава. В Ісландії, наприклад, батьки мають обирати ім'я із затвердженого урядом списку.

Ми опитали у київському парку батьків 88 дітей і виявилося, що серед хлопчиків найчастіше зустрічалися Саші, Івани і Діми, а серед дівчаток - Насті, Ані, Марії і Даші.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство юстиції України створило список з найпопулярніших та найбільш незвичних імен, які давали немовлятам у першому півріччі 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter