У людей немає грошей на розваги, кажуть у Криму / Скріншот

Гучні вечірки, танці в клубах до ранку та поїздки на музичні фестивалі – інтереси кримської молоді мало чим відрізняються від ровесників з материкової України.

Однак після анексії розважальне життя на півострові зіткнулося з новою реальністю: фестивалі забороняють, а клуби закриваються, йдеться в сюжеті "Крим.Реалії".

Читайте такожУ Криму затримали киянина, який нібито обливши пам'ять пам'ятник "зеленим чоловічкам"

Все почалося із закриття "Казантипу" в 2014 році. Свою руку до цього доклала тодішня "прокурор" Криму Наталія Поклонська.

Після цього електронна музика стала у "влади" не у фаворі – рейди правоохоронців стали для кримських клубів звичайним сценарієм, так на окупованому півострові нібито намагаються боротися з наркотиками. Не кажучи вже про наслідки санкцій та зменшення доходів у місцевих жителів.

Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" з його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі був підписаний так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти РФ.