этот материал доступен на русском

У Києві повідомлено про підозру лікарю-анестезіологу, через недбалість якого померла породілля

11:00, 27 лютого 2020
Суспільство
847 0
Через нехтування посадовими інструкціями породілля померла \ newsru.co.il

У Києві повідомлено про підозру лікарю-анестезіологу, недбалість якого та нехтування посадовими інструкціями стало причиною смерті 36-річної пацієнтки.

Читайте такожНа Чернігівщині після екстреного кесаревого розтину померла 19-річна породілля

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, 10 червня 2018 року до операційної зали одного із столичних пологових будинків для проведення операції кесарева розтину поступила жінка.

Лікар-анестезіолог, який того дня перебував на чергуванні, здійснив анестезіологічне забезпечення (знеболювання) даної операції.

«При цьому підозрюваним всупереч положень посадової інструкції було допущено критичний дефект, внаслідок чого по закінченню операції породілля померла», - йдеться у повідомленні.

За висновками експертизи між смертю жінки та наявним дефектом у наданні лікарем-анестезіологом медичної допомоги існує прямий причинно-наслідковий зв'язок.

Лікарю-анестезіологу повідомлено про підозру у неналежному виконанні медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого, тобто у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter