Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Держлісагентство з експертами Світового банку працює над удосконаленням відповідальності за порушення лісового законодавства

31 травня у представництві Світового банку відбувся круглий стіл на тему "Удосконалення юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства".

фото УНИАН
Ліс / УНІАН

Участь у якому взяли Перший заступник Голови Держлісагентства Христина Юшкевич, експерти, керівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства, фахівці Держлісагентства, представники громадськості. Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства.

Держлісагентство жорстко реагуватиме на будь-які незаконні дії працівників лісової галузі - Юшкевич

У ході заходу було обговорено питання про порушення дотримання вимог протипожежної безпеки в лісах, підвідомчість справ з адміністративних порушень у сфері охорони лісів, цивільно-правову відповідальність за порушення лісового законодавства, подальше удосконалення та правове забезпечення обліку деревини тощо.

"Сподіваємось, що сьогоднішня дискусія трансформується у конкретні законопроекти, а також відбудеться внесення змін до чинного законодавства всіх рівнів з урахуванням економічних і екологічних функцій лісів",- підкреслила Перший заступник Голови Держлісагентства.

Наступним питанням порядку денного було обговорення підготовки міжвідомчого плану дій щодо запобігання незаконній заготівлі та тіньовому обігу деревини, виявлення й профілактики корупційних порушень у лісовому секторі України.

"Ми зацікавлені у спільному напрацюванні разом з експертами Світового банку єдиної позиції щодо реформування лісової галузі України",- зазначила Христина Юшкевич.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку