Середа,
16 серпня 2017
Наші спільноти

Військова делегація Бразилії їде до Києва обговорювати ВТС і космос

Три дні на відвідини підприємств ОПК

15 вересня, розпочинається офіційний візит в Україну бразильської військової делегації на чолі з Державним міністром оборони Федеративної Республіки Бразилія паном Нельсоном Азеведо ЖОБІМОМ, повідомили УНІАН у Департаменті преси та інформації Міноборони.

Як передбачається програмою візиту, 15 вересня у Києві відбудеться церемонія офіційної зустрічі високого гостя, зустріч Державного міністра оборони Федеративної Республіки Бразилія Н.ЖОБІМА з міністром оборони України Михайлом ЄЖЕЛЕМ та переговори у складі військових делегацій обох країн.

В ході переговорів сторони планують обговорити питання щодо розвитку двостороннього співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

За підсумками переговорів міністр оборони України М.ЄЖЕЛЬ та Державний міністр оборони Федеративної Республіки Бразилія Н.ЖОБІМ планують підписати Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про співробітництво в оборонній сфері.

В цей же день бразильська військова делегація на чолі з Держміністром відвідає державне підприємство МО України “Центральний проектний інститут”, де відбудеться презентація проекту ракетно-космічного наземного комплексу “Циклон-4”.

Протягом 16-17 вересня представники бразильської військової делегації планують відвідати підприємства оборонно-промислового комплексу України.

Акредитація представників ЗМІ на заходи за участю бразильської військової делегації проводиться за телефонами Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України: 483-33-37 та 483-33-45.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку