Прем'єр-міністр Денис Шмигаль / REUTERS

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у зв’язку з вибухом в морському порту Бейрута доручив перевірити на безпечність зберігання в Україні аміачної селітри.

Як повідомляє прес-служба уряду, відповідне доручення він дав міністру інфраструктури Владиславу Криклію, голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, т.в.о. голови Державної служби з питань праці Віталію Сажієнку, голові Національної поліції Ігорю Клименку та головам обласних та Київської міської держадміністрацій.

Читайте такожУ порту Миколаєва зберігали аміачну селітру, яку вже вивезли – адміністрація

«Провести позапланові заходи державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив», - йдеться в документі.

Про результати перевірки вказані особи мають поінформувати Кабінет міністрів до 15 вересня.

Як повідомляв УНІАН, ввечері 4 серпня у порту Бейрута стався потужний вибух.

Посол України в Лівані Ігор Осташ повідомив, що внаслідок вибуху деякі українці зазнали порізів і забоїв.

Прем'єр-міністр Лівану Хасан Діаб заявив, що причиною вибуху в Бейруті стало неналежне зберігання селітри, яка могла лежати на складі близько 6 років.

Сила вибуху була еквівалентна силі землетрусу магнітудою 3,5. Вибух відчули, зокрема на Кіпрі (понад 200 км від Бейрута).

Влада Лівану оголосила столицю зоною лиха.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram