ФОПам "світить" бронювання працівників за економічним принципом, вважає експерт / колаж з фото УНІАН

Економічне бронювання в Україні може стосуватися і фізичних осіб-підприємців, оскільки це просто одна з форм організації бізнесу.

Немає жодних підстав дискримінувати ФОПи, в Україні всі форми власності рівні перед законом, розповів офіцер Збройних сил України, фінансовий експерт Євген Невмержицький під час ефіру на "Українському Радіо":

"Тому, звичайно, що і вони (ФОПи, - Ред.) мають мати бронювання".

За словами експерта, у фізособи-підприємця може бути 10 осіб персоналу і, наприклад, якесь IT-підприємство здатне виконувати завдання, пов'язані зі штучним інтелектом, і їхня праця здатна робити суттєвий внесок в обороноздатність нашої країни. "Тому немає жодних підстав обмежувати ФОПи", - вважає експерт-воїн.

Відео дня

На його думку, немає жодного раціонального обґрунтування бронювання половини працівників якогось підприємства. "Чому? Тому що підприємство - це окремий комплекс, воно теж має на увазі певну команду. І як - половину команди бронюємо, а іншу ні? Це неправильно. Тут треба виходити завжди з погляду економічної ефективності, неважливо - ФОП це чи ні", - додав аналітик.

У центрі уваги бронювання працівників за економічним принципом - що повідомлялося

У вересні очільник фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав, що економічне бронювання від мобілізації в Україні можуть запровадити вже у поточному році. За словами парламентаря, завдяки такому нововведенню щомісяця бюджет може додатково отримувати 8 мільярдів гривень.

На початку жовтня нардеп Ярослав Железняк повідомив, що зараз розглядають три моделі економічного бронювання. Політик дізнався, що якусь з моделей такого бронювання точно хочуть запроваджувати.

Вас також можуть зацікавити новини: