Вагітність жінки третьою дитиною не дає гарантії не призову / фото УНІАН

За новим законом про мобілізацію, призову на військову службу не підлягають військовозобов'язані жінки та чоловіки, на утриманні яких є троє неповнолітніх дітей, але вагітність жінки третьою дитиною не враховується.

Таке пояснення дав Адвокат Андрій Карпенко. Він зауважив, що вагітність жінки не дорівнює наявності дитини, тому тільки після появи дитини на світ, чоловік буде мати право на відстрочку від мобілізації.

Мобілізація в Україні

В Україні є сенс знизити мобілізаційний вік до 21 року. Таку думку висловив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади, майор Родіон Кудряшов, коментуючи слова нардепа Романа Лозинського про можливе зменшення мобілізаційного віку нижче 25 років.

Відео дня

18 червня народний депутат Роман Лозинський заявив, що в Україні занадто пізно зменшили мобілізаційний вік до 25 років. Він підкреслив, що Україна веде боротьбу за існування, тому  за умови, що залишатиметься така лінія фронту як зараз і що війна триватиме, то не виключено, що це – не остання зміна  віку для мобілізації. 

У травні набрав чинності оновлений закон про мобілізацію, яким, зокрема, було зменшено мобілізаційний вік в Україні з 27 до 25 років.

Вас також можуть зацікавити новини: