этот материал доступен на русском

Сьогодні в Україні відбудеться ЗНО з фізики: що брати на тестування, правила та умови допуску

08:05, 02 липня 2020
Суспільство
1197 0
ЗНО 2020 фізика - правила та умови / фото УНІАН

Сьогодні, 2 липня, учасники зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть тести з фізики. Проходитиме тестування в особливих умовах – з дотриманням протиепідемічних правил у зв’язку із запровадженим через коронавірус карантином.

Що потрібно для участі в тестуванні

Читайте такожЗНО 2020: з’явилися правильні відповіді до тесту з української мови і літератури

Для проходження тесту з фізики зареєструвалися 28 110 осіб, для яких створено 1 926 аудиторій у 114 пунктах тестування.

З огляду на карантинні заходи, аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено за наявності таких документів:

  • оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку "Дія" абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

ЗНО 2020: умови допуску учасників

Крім того, процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження інших заходів, зокрема, кожен учасник ЗНО повинен:

  • пройти термометрію (до тестування не допускатимуть осіб з кашлем, нежитем чи температурою понад 37,3°C);
  • бути у захисній масці, яка має закривати ніс і рот;
  • дотримуватися правил соціального дистанціювання (в аудиторіях має бути до 15 учнів, а відстань між учасниками тестування повинна становити не менш ніж 1,2 м).
Що брати з собою на ЗНО з фізики 2020 / фото УНІАН

Слід зазначити, що в разі, якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

Що заборонено використовувати під час складання тестів

Читайте такожПоріг здачі ЗНО в Україні можуть знизити через карантин

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Всі ці речі потрібно залишити у спеціально відведеному місці в аудиторії.

Водночас у пункт тестування можна взяти з собою кілька чорних ручок та прозору пляшку води без етикетки, а також засоби індивідуального захисту (захисні маски, дезінфектор для рук), які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter