facebook.com

В рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися два аутсайдера першості - "Чорноморець" в Одесі приймав "Арсенал-Київ". Столична команда впевнено перемогла з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Підопічні Ігоря Леонова максимально себе проявили в першій половині гри, зумівши піти на перерву з рахунком 3:0 на свою користь. У складі "канонірів" у першому таймі відзначилися Гаетан Міссі Мезу, Ориховський, а також Вакуленко, що реалізував пенальті.

У другому таймі команда Ангела Червенкова відіграла один м'яч, але на більше одеситів не вистачило. Гол на рахунку Чорнія.

"Арсенал-Київ" після сьогоднішньої перемоги набрав 15 очок, наблизившись до "Чорноморця" на відстань одного пункту.