этот материал доступен на русском

Динамо і Шахтар зустрінуться в третьому турі: затверджено календар першого кола УПЛ

21:55, 12 червня 2019
Футбол
579 0
Шахтар і Динамо зустрінуться вже в третьому турі / фото: ФК "Шахтар"

Про це повідомляє офіційний сайт УПЛ.

В турнірі, як і раніше, зіграють дванадцять команд. Це "Шахтар", "Динамо", "Олександрія", "Маріуполь", "Зоря", ФК "Львів", "Ворскла", "Десна", "Олімпік", "Карпати", а також новачки УПЛ "Дніпро-1" та "Колос".

Новий сезон стартує 28 липня.

Розклад матчів першого кола УПЛ

1 тур

1. "Десна" – "Львів"

2. "Ворскла" – "Зоря"

3. "Дніпро-1" – "Олімпік"

4. "Колос" – "Маріуполь"

5. "Олександрія" – "Шахтар"

6. "Карпати" – "Динамо"

2 тур

7. "Десна" – "Ворскла"

8. "Шахтар" – "Карпати"

9. "Маріуполь" – "Олександрія"

10. "Олімпік – "Колос"

11. "Зоря" – "Дніпро-1"

12. "Львів" – "Динамо"

3 тур

13. "Ворскла" – "Львів"

14. "Дніпро-1" – "Десна"

15. "Колос" – "Зоря"

16. "Олександрія" – "Олімпік"

17. "Карпати" – "Маріуполь"

18. "Динамо" – "Шахтар"

4 тур

19. "Десна" – "Колос"

20. "Ворскла" – "Дніпро-1"

21. "Маріуполь" – "Динамо"

22. "Олімпік" – "Карпати"

23. "Зоря" – "Олександрія"

24. "Львів" – "Шахтар"

Читайте такожВ УПЛ з'явиться плей-офф за путівку в Лігу Європи

5 тур

25. "Дніпро-1" – "Львів"

26. "Колос" – "Ворскла"

27. "Олександрія" – "Десна"

28. "Карпати" – "Зоря"

29. "Динамо" – "Олімпік"

30. "Шахтар" – "Маріуполь"

6 тур

31. "Десна" – "Карпати"

32. "Ворскла" – "Олександрія"

33. "Дніпро-1" – "Колос"

34. "Олімпік" – "Шахтар"

35. "Зоря" – "Динамо"

36. "Львів" – "Маріуполь"

7 тур

37. "Колос" – "Львів"

38. "Олександрія" – "Дніпро-1"

39. "Карпати" – "Ворскла"

40. "Динамо" – "Десна"

41. "Шахтар" – "Зоря"

42. "Маріуполь" – "Олімпік"

8 тур

43. "Десна" – "Шахтар"

44. "Ворскла" – "Динамо"

45. "Дніпро-1" – "Карпати"

46. "Колос" – "Олександрія"

47. "Зоря" – "Маріуполь"

48. "Львів" – "Олімпік"

9 тур

49. "Олександрія" – "Львів"

50. "Карпати" – "Колос"

51. "Динамо" – "Дніпро-1"

52. "Шахтар" – "Ворскла"

53. "Маріуполь" – "Десна"

54. "Олімпік" – "Зоря"

10 тур

55. "Десна" – "Олімпік"

56. "Ворскла" – "Маріуполь"

57. "Дніпро-1" – "Шахтар"

58. "Колос" – "Динамо"

59. "Олександрія" – "Карпати"

60. "Львів" – "Зоря"

11 тур

61. "Карпати" – "Львів"

62. "Динамо" – "Олександрія"

63. "Шахтар" – "Колос"

64. "Маріуполь" – "Дніпро-1"

65. "Олімпік" – "Ворскла"

66. "Зоря" – "Десна"

УНІАН також повідомляв про те, що матч за Суперкубок України-2019 відбудеться 28 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter