Марлос і Богдан Леднєв відзначилися забитими голами / фото: ФК Шахтар

У центральному матчі 18-го туру чемпіонату України "Зоря" в Запоріжжі приймала "Шахтар". "Гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1.

На 55-й хвилині Жуніор Мораєс ударом у дальній кут вивів "Шахтар" вперед, але вже через п'ять хвилин Богдан Леднєв зрівняв рахунок і з дев'ятьма голами вийшов на друге місце в списку бомбардирів УПЛ.

На 82-й хвилині арбітр призначив спірний пенальті у ворота "Зорі" за фол Заурі Махарадзе на Тете. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Марлос.

"Шахтар" йде на зимову перерву з солідною перевагою над переслідувачами - у "гірників" в активі 50 очок. "Зоря", у якої 34 очки, поки зберігає друге місце.

"Зоря" - "Шахтар" - 1:2

Голи: Леднєв, 61 - Мораєс, 54, Марлос, 83 (з пенальті)

"Зоря": Махарадзе, Тимчік, Вернидуб, Абу Ханна, Михайличенко, Іванисеня, Юрченко, Кочергін, Леднєв, Кабаєв (Будківський, 88), Луньов (Русин, 58)

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Маркос Антоніо (Майкон, 85), Марлос, Коваленко (Тете, 65), Коноплянка, Мораєс (Дентіньо, 88)