Головний тренер збірної України, екс-нападник Андрій Шевченко згадав один з найбільш неприємних моментів своєї кар'єри.

Їм є сейв голкіпера Єжи Дудека в додатковий час фіналу Ліги чемпіонів-2005. Шевченко спершу пробивав головою, а потім наносив удар в упор, однак воротар якимось дивом зумів відбити його.

"Кілька місяців тому УЄФА виклав сейв Дудека в Instagram. Навіть сьогодні я не можу дивитися цей момент, відвертаюся і викидаю телефон", - сказав Шевченко в прямому ефірі в Instagram з Крістіаном Вієрі, передає Calciomerato.

"У кожного чемпіона в житті є бувають розчарування. В цьому краса спорту", - додав українець.

Нагадаємо, в тому фіналі "Мілан" вигравав після першого тайму з рахунком 3:0, але втратив свою перевагу, а потім програв у серії пенальті, в якій Шевченко не реалізував один з ударів.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що Шевченко увійшов до рейтингу найгірших трансферів в історії АПЛ.