Мессі став героєм матчу / фото REUTERS

8 серпня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому на "Камп Ноу" "Барселона" приймала "Наполі".

Гра проходила при порожніх трибунах і завершилася з рахунком 3:1. До "Фіналу восьми" турніру пройшли каталонці.

Перший тайм був сповнений подій. Італійці активно почали гру, але першими пропустили. Вже на 10-й хвилині Лангле замкнув головою подачу з кутового і вивів "Барсу" вперед.

На 23-й хвилині спрацював геній Мессі. Капітан "Барси" пробрався через кількох захисників і вже падав, але зумів в останній момент завдавати удару в дальній кут - 2:0. Потім аргентинець оформив дубль, але арбітр зафіксував гру рукою після перегляду VAR.

У кінцівці першого тайму Мессі заробив пенальті, який реалізував Суарес - 3:0. Перед самим свистком на перерву 11-метровий також заробили неаполітанці, а покарання реалізував Лоренцо Інсіньє - 3:1.

Після перерви неаполітанці явно не знали, як рятувати ситуацію, а "Барселона" намагалася більше контролювати м'яч і довела гру до перемоги - декілька замін на гру гостей не вплинули.

У чвертьфіналі "Барселона" зіграє з "Баварією".

"Барселона" - "Наполі" - 3:1 (перший матч - 1:1)

Голи: Лангле, 10, Мессі, 23, Суарес, 45+1 (пенальті) - Лоренцо Інсіньє, 45+5 (пенальті)

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Ленгле, Альба, Ракітіч, де Йонг, Роберто, Грізманн (Мончу, 84), Суарес (90+2), Мессі

"Наполі": Оспіна, Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руй, Фабіан Руїс (Ельмас, 79), Демме (Лоботка, 46), Зєлінскі (Лосано, 70), Кальєхон (Політано, 70), Мертенс, Інсіньє (Мілік, 79)

Попередження: Зєлінскі - Суарес

фото REUTERS

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Реал" повторно поступився "Манчестер Сіті" і покинув Лігу чемпіонів.