Порту - Челсі / фото REUTERS

"Челсі" обіграв "Порту" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, який пройшов в Іспанії. Номінальним господарем була португальська команда. Гості перемогли з рахунком 2:0.

Мейсон Маунт вивів "Челсі" вперед на 32-й хвилині після пасу Жоржинью. А на 85-й хвилині Бен Чілвелл закріпив перевагу і зробив рахунок 2:0.

"Порту" - "Челсі" - 0:2

Голи: Маунт, 32, Чілвелл, 85.

"Порту": Марчесін, Манафа, Консейсао, Мбемба, Пепе, Зайду, Груїч, Урібе, Корона, Отавіо, Марега, Діас.

"Челсі": Менді, Рюдігер, Крістенсен, Аспілікуета, Ковачич, Жоржинью, Чілвелл, Джеймс (Сілва, 80), Вернер (Пулішич, 65), Хаверц (Жиру, 65), Маунт (Канте, 80).

Відеоогляд матчу від Volia Sport.

"Порту" - "Челсі": підсумки матчу

• Найкращим гравцем матчу за версією WhoScored визнаний Бен Чілвелл (оцінка 8,0).
  • Відколи Томас Тухель очолив "Челсі" в жодного воротаря серед топ-5 європейських ліг немає більше "кліншитів", ніж в Едуара Менді - цілих 10!
  • 22-річний Мейсон Маунт став наймолодшим автором гола "Челсі" в плей-офф ЛЧ за усю історію.
  • Тухель став другим тренером в історії "Челсі", який зміг здобути 3 перемоги поспіль в плей-офф ЛЧ. Першим таким був Роберто ді Маттео.
  • Матч-відповідь команди проведуть 13 квітня.