Мотор виграв важливий матч Ліги чемпіонів у німецького Фленсбурга / handball.motorsich.com

У Запоріжжі в Палаці спорту "Юність" завершився матч 11-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому "Мотор" приймав німецький "Фленсбург".

Гра завершилася з рахунком 28:26, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра перетворилася в "гойдалки" з самого початку, коли команди поперемінно виходили вперед. У першому таймі перевагою більше володів "Фленсбург" і справедливо виграв 30-хвилинку з перевагою в два голи - 12:10.

Після перерви малюнок гри суттєво змінився. Німці все більше давали шансів господарям поля, які, в підсумку, скористалися ситуацією, вирівняли гру, а потім і зовсім вийшли вперед.

Кращим бомбардиром гри у складі переможців став білоруський легіонер українського клубу Борис Пуховський, на рахунку якого 9 голів.

Таким чином, Мотор здобув 4 перемогу в турнірі при 1 нічиїй і 6 поразках і набрав 9 очок. Команда ділить 5-6 місця з французьким "Нантом" в групі з 8 клубів.

Чемпіона України відокремлює 1 очко від попадання в 4-ку кращих і плей-офф Ліги чемпіонів. До кінця групового етапу змагань залишається три тури.