Донбас закинув шість шайб у ворота " Білого Барса / uhl.ua

У Білій Церкві матчем між місцевим «Білим Барсом» та донецьким «Донбасом» стартував 38-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч.

Гра завершилася з рахунком 1:6, повідомляє офіційний сайт ліги.

Матч команди розпочали абсолютно на рівних і відразу було видно, що «барси» готові давати бій чинному чемпіону України. Проте низка вилучень під кінець періоду зламала гру "барсів" і Вадим Мазур зміг відкрити рахунок в поєдинку.

Паритет на табло білоцерківці відновили тільки на екваторі зустрічі, коли Денис Бородай після відмінного пасу від Назара Ружникова, прошив Богдана Дяченко. Під кінець двадцятихвилинки донецький клуб прорвало і за останні 7 хвилин другого періоду у воротах Кирила Кучера по черзі відзначилися Олександр Костиков, Тигран Манукян та Віктор Захаров, встановивши рахунок на табло 1:4.

У заключному відрізку зустрічі Артем Пуголовкин двічі відзначився у воротах Олександра Качули, який замінив у створі воріт Кирила Кучера, встановивши остаточний рахунок у матчі. А всі спроби білоцерківського клубу відігратися своєю впевненою грою зводив нанівець" Богдан Дьяченко.

Підсумковий рахунок 1:6 і «Донбас» знову виходить на перше місце в турнірній таблиці, випереджаючи переслідувачів з Кременчука на 2 очки.

Зазначимо, що завтра, 20 лютого, о 18:45 «Білий Барс» і «Донбас» проведуть другий за два дні поєдинок – зустріч відбудеться в рамках перенесеного 23 туру УХЛ-Парі-Матч. Також 20 лютого в 19:00 свій матч 37-го туру проведуть «Дніпро» і МХК «Динамо».

«Білий Барс» – «Донбас» 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)

Шайби: 0:1 Мазур (Коренчук, Дяченко - більш.), 16:39; 1:1 Бородай (Ружников), 29:54; 1:2 Костіков (Захаров, Манукян), 33:48; 1:3 Манукян (Костиков, Романенко), 37:10; 1:4 Захаров (Костіков), 39:14; 1:5 Пуголовкин (Гончаров - більш.), 50:53; 1:6 Пуголовкин (Мазур), 56:46