Юлія Левченко / xsport.ua

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщеннях, який проходить в Глазго. Їй підкорилася планка на позначці 1,99 м.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Крім Левченко, у фіналі виступали ще дві українки: Катерина Табашник стала четвертою (1,97 м), а Ірина Геращенко — п'ятою (1,94 м).

Переможцем у цьому виді стала представниця Росії Марія Ласицкене, яка показала результат 2,01 м. Бронза - у спортсменки з Литви Айріне Пальшите (1,97 м).

Також бронзову медаль сьогодні здобула Марина Бех-Романчук в стрибках у довжину. Ольга Ляхова посіла третє місце у бігу на дистанції 800 метрів.

До цього у збірної України в рамках ЧЄ було дві медалі: срібло у стрибках у висоту завоював Андрій Проценко, а бронзу в потрійному стрибку виграла Ольга Саладуха.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні проводиться 1-3 березня в Глазго.