"Хімік" - "Дніпро" / fbu.ua

Южненський «Хімік» в овертаймі обіграв «Дніпро» у другому матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги з рахунком 92:86. Про це повідомляє сайт ФБУ.

Практично протягом всього матчу «Дніпро» вів у рахунку, і навіть за 4 хвилини до кінця третьої чверті перевага команди Дениса Журавльова становила 10 очок. Тим не менш, за час, що залишився, «Хімік» не тільки встиг відігратися, але й вийти вперед завдяки влучному триочковому. Станіслав Тимофієнко в наступній атаці своїм дальнім влучанням повернув перевагу «Дніпру», але на останній секунді Кирило Марченко зрівняв рахунок і перевів його в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці вже «Хімік» пішов у відрив, а у «Дніпра» остаточно збився приціл – команда Журавльова за 5 хвилин набрала лише 2 очки.

Таким чином, «Хімік» повів у серії з рахунком 2:0 і южненцям для виходу у фінал потрібно виграти ще один матч.

Суперліга. Плей-офф. Півфінал

«Хімік» — «Дніпро» 92:86 ОТ (21:29, 25:15, 14:21, 24:19, 8:2). Рахунок у серії – 2:0

«Хімік»: Едвін (28 + 9 підбирань), Рябчук (7), Войналович, Джонс (15 + 8 підбирань + 7 передач), Антипов (0 + 4 підбирання) — старт; Сидоров (16), Павлов (16 + 9 підбирань), Марченко (8).

«Дніпро»: Мишула (16), Вільховецький (3 + 5 передач), Шундель (16 + 6 підбирань), Глєбов (13 + 4 підбирання), Тимофієнко (17) — старт; Фесенко (7 + 5 підбирань), Закурдаєв (9 + 5 підбирань), Сізов (5), Кожем'якін.