Костевич вчетверте визнана найкращою спортсменкою місяця в Україні / noc-ukr.org

У Мюнхені (Німеччина) завершилися змагання Кубка світу зі стрільби в дисципліні стрільба з пневматичного пістолета з 10 метрів у жінок, де 2-е місце завоювала українка Олена Костевич, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка показала результат 238,3 бали.

Читайте такожУкраїнець Коростильов виграв Кубка світу зі стрільби Наша спорсменка відстала в боротьбі за "золото" від Ганни Каракакі з Греції (241,2), але випередила Юньї Лін з Китаю (217,5).

В іншому фінал дня - стрільба з трьох позицій з відстані 50 метрів у чоловіків, призер Олімпіади-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш посів 5-е місце.

Як повідомляв УНІАН, Кубок світу зі стрільби проходить в Німеччині з 17 по 24 травня.