Яна Беломоина / Facebook ККІ гірських Кубка світу в Альбштадте

Українка Яна Беломоїна виграла другий етап Кубка світу в дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, що проходив у німецькому Альбштадті. Гонка проходила в найбільшу спеку, дівчата стартували в 11:15 за місцевим часом.

Читайте такожУкраїнка виграла престижну гонку з маунтинбайку в АвстріїЯна постійно трималася в групі лідерів, особливо впевнено себе почуваючи на підйомах. На руку українці також зіграло падіння однієї з фавориток – діючої чемпіонки світу і переможниці першого етапу Кубка світу Анніки Лангвад. На останньому колі Беломоїна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Майєю Влощовською. На заключній горі українка їхала швидше за суперниць, що стало вирішальним чинником її перемоги.

Беломоїна перетнула лінію фінішу першою, показавши час 1:38:25. 16 секунд їй поступилася Влощовська, яка стала другою. Нефф приїхала через 23 секунди після українки, посівши третє місце, повідомляє Xsport.