
Представники покоління Z, тобто ті, хто народився між 1997 і 2012 роками, перестали говорити слово "алло", відповідаючи на дзвінок, – тепер покоління до 28 років дедалі частіше просто мовчить у слухавку, пише видання Business Insider.
Приводом для обговорення в соцмережах став вірусний твіт співробітниці відділу кадрів, яка зазначила, що молоді кандидати під час телефонних інтерв'ю найчастіше мовчать, чекаючи, доки першим заговорить роботодавець, і не поспішають привітати співрозмовника.
У коментарях тисячі користувачів пояснили свою поведінку новими нормами телефонного спілкування. Головні причини відмови від традиційного вітання – острах спаму і рободзвінків, що активуються тільки після почутого "алло", а також побоювання, що запис їхнього голосу можуть використати шахраї для створення діпфейків.
Крім того, молодь впевнена, що розмову має починати той, хто телефонує, адже це йому щось потрібно від них.
Саме слово "алло" з'явилося ще в епоху дротових телефонів. Його придумали як нейтральний і легко помітний початок розмови з боку того, хто приймає, щоб переконатися в якості зв'язку.
Експерти вважають, що для нинішньої молоді телефонні розмови – вже не символ зв'язку, а пережиток минулого, якого настав час позбуватися. "Навіщо дзвонити, якщо можна просто написати?", – дедалі частіше ставлять запитання представники покоління Z.
Раніше дослідження показало, навіщо ПК-геймери купують ігри, в які ніколи не гратимуть. Steam уже давно вийшов за рамки ігрового майданчика, перетворившись на елемент колекціонування, так само як "Лего".
УНІАН розповідав про нещодавній найбільший витік паролів в історії. Витік охоплює 16 млрд облікових даних від Apple, Google, Telegram, соцмереж Цукерберга та інших сервісів.