У Тернополі до 10 років позбавлення волі за тероризм заочно засуджено луганчанина

10:38, 29 березня 2017
Тернопіль
34 0

Встановлено, що луганчанин, будучи директором однієї з комерційних фірм, допомагав терористам так званої "ЛНР" здійснювати фінансові операції.

Ілюстрація m.knews.kg

У Тернополі до 10 років позбавлення волі за тероризм заочно засуджено луганчанина. Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, відповідне  рішення прийняв Тернопільський міськрай суд.

У ході спеціального досудового розслідування, яке здійснювало Управління Служби безпеки України в Тернопільській області, встановлено, що луганчанин, будучи директором однієї з комерційних фірм, організував і налагодив її роботу із забезпечення переказів, видачі учасникам терористичної організації готівкових коштів з їх банківських рахунків, обміну валют, а також видачі дозволів підприємцям тимчасово окупованої території Луганської області на здійснення фінансової діяльності, надання фінансових та інформаційних послуг.

Упродовж серпня 2015 року-квітня 2016 року директор комерційної фірми з метою забезпечення відповідних умов для діяльності терористичної організації «ЛНР» та її збройного протистояння діям української влади сплатив вказаній терористичній організації понад 7 млн грн.

Крім цього, підтримуючи активний зв'язок з головою так званого державного комітету податків і зборів вказаної терористичної організації та його заступником, він свідомо брав участь в організації фінансової системи «ЛНР» і налагодження механізму надходження коштів до її бюджету.

Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництво та підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом фінансування та організаційного сприяння жителем Луганська діяльності терористичної організації «ЛНР», за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму), ч.1 ст.258-3 (організаційне сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Під час спеціального судового розгляду Тернопільський міськрайонний суд погодився з доводами прокурора і визнав винним пособника терористів та засудив його до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займатися господарською діяльністю на строк 3 роки та з конфіскацією належного йому майна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter