Авіасполучення з Італією в Україні тимчасово скасовано \ pinterest.com

Авіасполучення з Італією в Україні тимчасово скасовано у зв'язку з посиленням заходів безпеки через поширення коронавірусу.

Читайте такожSkyUp скасовує частину рейсів до Італії та Ізраїлю

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу за підсумками засідання уряду. «Сьогодні було рішення, і авіакомпанії приступили до його реалізації, це фактично скасування авіасполучення з Італією поки що. Надалі будемо спостерігати, з тими країнами, де буде розвиватися, скажімо так, параболічно ця інфекція, ми будемо також приймати рішення рекомендувати авіакомпаніям припиняти авіасполучення», - сказав Шмигаль.

Відео дня

Також він повідомив про закриття більшості пунктів пропуску на кордонах країни.

«З 219 пунктів пропуску від завтра працюватимуть 49 пунктів на кордонах, решта будуть закриті для пропуску громадян та автотранспорту. Заходи на кордонах вживаются: в аеропортах, пунктах пропуску автомобільних, тобто зовнішній периметр плюс аеропорти сьогодні під особливим режимом пропускним і особливим режимом роботи», - зазначив прем'єр.

Як повідомляв УНІАН, 10 березня авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) повідомила про скасування низки авіарейсів до 16 країн світу через коронавірус, серед яких Італія, Швейцарія, Греція, Німеччина, Ізраїль, Іспанія, Велика Британія, Литва, Азербайджан, Туреччина , Польща, Угорщина, Австрія, Чехія, Фінляндія, Данія.

Раніше низка європейських авіакомпаній заявили про скорочення міжнародної польотної програми до низки країн через поширення коронавірусу по всьому світу.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.