Осінній Київ / фото УНІАН

В Управлінні туризму та промоцій Києва назвали п’ять столичних парків, які добре підходять для осінніх прогулянок.

Читайте такожВідпочинок за Києвом: коли дуже потрібне перезавантаження, але немає можливості виїхати далеко і надовго

Список оприлюднений в Офіційному телеграм-каналі туристичного Києва.

Топ 5 осінніх парків столиці

  • Парк «Володимирська гірка». Ще в минулих століттях це був один з найкрасивіших парків міста. Посеред парку, який є зразком садово-паркового мистецтва височіє пам’ятник князю Володимиру.
  • Парк «Наталка». В Оболонському районі розтягнувся вдовж берега Дніпра парк «Наталка». Це величезний парк, який займає майже 25 га. Його назва походить від однойменного урочища, яке знаходиться на території парку.
  • Парк «Партизанська слава» - це ландшафтний парк, в якому п’ять типів садово-паркових ландшафтів переплітаються між собою поміж трьох мальовничих озер.
  • Маріїнський парк спланований в пейзажному стилі, займає 8,9 га. Парк дуже затишний, тінистий, бо тут ростуть старі липи, клени та каштани. В Маріїнському парку ще в 1900 році з’явився великий чавунний фонтан, що й досі є однією з його прикрас.
  • Лісопарк «Совки» огороджений лісосмугою від шуму міста, є чудовим місцем для відпочинку. Більшість дерев тут хвойні, тож тут як ніде можна відчути насичений ароматами сосен.

Звісно, це далеко не повний список столичних парків. Практично в кожному районі міста, а також на його околицях, можна відшукати велику кількість лісопаркових зон або ж повноцінних паркових комплексів, куди можна відправитися на прогулянку на свіжому повітрі. Головне тільки дотримуйтесь соціальної дистанції.

Інші ідеї, чи зайнятися у Києві

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.