Литвин розповів про обстановку на фронті / фото facebook.com/vitaliy.litvin.792

Віталій Литвин, офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" Національної гвардії України, зауважує, що російські окупанти хочуть перекинути в Харківську область додаткові підрозділи - морську піхоту.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання щодо того, чи коригують росіяни свою тактику на Харківському напрямку. Литвин зауважив, що ворог постійно коригує свою тактику ведення бойових дій. Ворог хоче "перекинути ще додаткові сили, а саме морську піхоту на ті напрямки", і не полишає намірів окупувати додаткові території або ж закріпитися та втримати ті території, які вже захопив.

"Зараз на тому напрямку знаходяться як Десантно-штурмові війська Російської Федерації, так і мотострілецькі полки. Також, бачите, вони ще хочуть застосувати туди додаткові підрозділи своїх спеціалістів - це саме морську піхоту. Тобто ворог не полишає цього і хоче використати, можливо, якусь новітню тактику морської піхоти саме у нас на Харківщині", - сказав він.

Відео дня

Військовослужбовець також зазначив, що ворог на цьому напрямку хоче застосувати "підрозділи Кадирова". Водночас, за його словами, це здебільшого свідчить про низький морально-психологічний стан сил ворога, адже "ці підрозділи застосовуються здебільшого для контролю основних військ Російської Федерації, в яких дуже низький морально-психологічний стан, щоб просто їхні колеги, наш ворог, просто не полишав позиції, не тікав з тих позицій, а кадирівці їх контролювали".

Війна в Україні - ситуація у Харківській області

Раніше заступник командира батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади Олесь Маляревич зазначив, що на Харківському напрямку ворог намагається утримати ту невеличку територію, яку йому вдалося захопити, посилюють свій контингент.

За його словами, в районі Стрілече зайшло інше угрупування ворога. "Я не знаю, звідки вони приїхали, але там також морпіхи", - зазначив він і повідомив, що кількість особового складу ворогом підтримується стала.

Згідно з розвідувальними даними, російські окупаційні війська прагнуть створити 20-кілометрову зону у Харківській області, щоб зробити неможливим наступ українських підрозділів на Бєлгородську та сусідні області. Однак це не означає, що ворог не піде далі.

Вас також можуть зацікавити новини: