Володимир Путін / фото REUTERS

Країни – члени Організації договору колективної безпеки (ОДКБ) не підтримують Росію та не виявляють бажання брати участь у війні проти України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Нагадаємо, ОДКБ – військово-політична міжнародна організація, до якої входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан.

Відео дня

"Попри наполягання РФ, учасники ОДКБ не хочуть ухвалювати рішення щодо проведення миротворчих операцій поза межами своїх країн. В тому числі на території так званих "ДНР" та "ЛНР", – говориться у повідомленні розвідки. – Натомість, члени ОДКБ можуть розглянути можливість обмеженого розгортання національних контингентів на території РФ або Білорусі. Але тільки після офіційної заяви щодо нападу України на їхню територію".

Зазначається, що 15 квітня міністр оборони Казахстану Руслан Жаксиликов заявив, що Казахстан не отримував запит щодо направлення на територію України національних військ. Він підтвердив, що під час останнього засідання військового комітету ОДКБ, питання участі збройному конфлікті на території України не розглядалось.

"Наразі всі країни-учасники ОДКБ (окрім РФ та Білорусі) дотримуються нейтралітету в питанні російського вторгнення. Жодна з них не визнала анексію Криму та незалежність "ДНР"/"ЛНР", – додали в управління.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що Володимир Путін хоче втягнути в війну проти України інші країни, зокрема держави-учасниці Організації Договору про колективну безпеку.

Вас також можуть зацікавити новини: