Сили оборони готуються до ударів по Криму, каже експерт / фото з пабліка kerch_most_ru

Російсько-українська війна триває й Сили оборони продовжують масово знищувати російські системи ППО в тимчасово окупованому Криму, адже готуються до майбутніх ударів, заявив військовий експерт Павло Нарожний в коментарі Radio NV

"Ми бачимо, що знищується велика кількість ППО, не шкодують ATACMS, а це означає, що видали їх велику кількість. На кожну систему щонайменше по одному ATACMS. Що ми бачимо в результаті – таких систем, як С-400, їх у ворога небагато, з відкритих даних відомо про 54 одиниці. Їх десь знімають, на якомусь стратегічно важливому об'єкті, а потім у них, наприклад, вибухають Су-57, до якого вже може долетіти якийсь дешевий дрон, який немає чим збити. Все це виглядає як підготовка, прорізання коридору, для використання авіації. Вона, своєю чергою, буде бити крилатими ракетами. Тобто, триває підготовка до масованих ударів по Криму та півдню України", – пояснив Нарожний.

Він також зазначив, що знищення систем С-300 та С-400 ворога в Криму та Білгородській області – це не лише підготовка до майбутніх ударів, а й створення безпечних умов для цивільного населення на півдні України та на Харківщині. 

Відео дня

"Ці системи використовуються не лише, коли б'ють по повітряних цілях, а й по землі. Але такі удари дуже низької точності, оскільки в таких ракетах немає систем наведення по наземних цілях, це близько 500-1000 метрів", – додав Нарожний.

Знищення російських систем ППО: що треба знати

Сили оборони України продовжують систематично знищувати російські системи ППО у Криму та на території Харківської області. Йдеться, зокрема, про системи С-300 та С-400 ворога.

За інформацією полковника ЗСУ та військового експерта Владислава Селезньова, після таких ударів по окупованому півострову, Росія намагається якомога швидше поповнити втрати через Кримський міст. Зокрема, вони підвозять на окупований півострів нові системи ППО, які знімають з інших напрямків. 

Вас також можуть зацікавити новини: