Володимир Зеленський поділився хорошою новиною щодо боєприпасів / колаж УНІАН зі скріншотів

Україні вдалося отримати прогрес у питанні артилерійських снарядів навіть до їхнього отримання за чеською ініціативою. Наразі жодна українська бригада не скаржиться на нестачу артилерійських снарядів.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами. "Навіть до чеської ініціативи у нас є прогрес. Вперше за роки війни жодна із бригад не скаржаться, що немає артилерійського снаряда. І це відбувається упродовж останніх 2 місяців", - сказав очільник держави.

Він додав, що Україна веде перемовини з усіма партнерами про фінансування українського виробництва. Зокрема, Україна відкриває ініціативу, коли партнери будуть давати гроші на виробництво наших дронів.

Відео дня

"Технічні показники наших дронів стають кращими. Ми починаємо їх багато виробляти, а на них немає грошей. Можемо виробляти більше, ніж є грошей", - підсумував президент.

У центрі уваги війна в Україні - новини, які варто знати

Впродовж кількох місяців Чехія таємно шукала по всьому світу боєприпаси для підтримки України. За словами президента Чехії Петера Павела, Україна отримає перші 180 тисяч боєприпасів за чеською ініціативою вже у червні.

Як раніше зазначав прем'єр-міністр Чехії Петр Фіала, дана ініціатива - з закупівлі снарядів для нашої держави за гроші ЄС - може стати постійною.

Вас також можуть зацікавити новини: