Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

В Грецію 20 країн ЄС відправлять фахівців з міграційних питань

20 країн ЄС готові надати Греції допомогу в ліквідації міграційної кризи і направити персонал для розгляду клопотань про надання притулку і депортації нелегальних мігрантів назад у Туреччину.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляє EUObserver, посилаючись на заяву офіційного представника Єврокомісії, країни Євросоюзу направлять в Грецію своїх фахівців у сфері розміщення, повернення і депортації нелегальних мігрантів, а також поліцейський персонал для забезпечення у зонах утримання мігрантів порядку, повідомляє DT.UA.

У Німеччині встановлено історичний рекорд притоку мігрантів

Кількість мігрантів на території Греції почала стрімко зростати після закриття кордонів балканськими країнами. Македонія закрила свій кордон для більшості мігрантів, наслідуючи дії Австрії та інших країн уздовж так званого "балканського шляху" в Німеччину. Але сирійці і іракці все одно продовжують прибувати в прикордонний пункт Ідомені в Греції.

Як повідомляв УНІАН, 18 березня ЄС і Туреччина прийшли до угоди щодо мігрантів. З 20 березня, всіх нелегальних мігрантів, які прибудуть в Грецію, почнуть висилати назад через Егейське море на турецьку територію.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку