Демонтаж танка-пам'ятника Т-34 в Нарві / фото ERR

Естонія закрила сухопутний кордон з Росією. Однак рух призупинили тимчасово, і пов'язано це з демонтажем радянських пам'ятників, наприклад, танка Т-34, в місті Нарва.

Відповідна інформація надійшла від росЗМІ з посиланням на очевидців.

Кордон закрили на пункті пропуску Нарва — Івангород. Повідомляється, що бажаючі виїхати з Росії утворили велику чергу. Серед них є жителі Естонії, яких нібито теж не пропускають додому.

Відео дня

Призупинення руху пов'язано з демонтажем радянських пам'ятників у Нарві. Влада Естонії прийняла рішення відправити танк Т-34, обеліск червоноармійцям, плити на Петровській площі та інші меморіали в Естонський військовий музей. Коли відкриється пункт пропуску Нарва — Івангород, поки невідомо.

Нагадаємо, раніше в польському місті Мальборк знесли пам'ятник Червоній Армії. А в Одесі пропонують замінити монумент Катерині II на пам'ятник американському порноакторові Біллі Херрінгтону.

Війна Російської Федерації проти України

  • 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міст.
  • 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні. Офіційних підтверджень вторгнення її армії на нашу територію поки немає.

Вас також можуть зацікавити новини: