Якщо повалити Володимира Путіна, не загинуть мільйони росіян, вважає публіцист / фото REUTERS

Після оголошення мобілізації в РФ мільйони росіян може врятувати від безглуздої загибелі тільки повалення президента Володимира Путіна.

Повалення Путіна в Росії цілком реальне вперше за 22 роки його перебування у владі, розповів російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський в ефірі телемарафону.

"Врятувати Росію і мільйони росіян від безглуздої загибелі може зараз тільки повалення Путіна. І вперше за 22 роки його правління цей сценарій цілком реальний", - заявив експерт.

Мобілізація в Росії - що потрібно знати сьогодні

Нагадаємо, 21 вересня російський президент Володимир Путін оголосив про мобілізацію в РФ військовослужбовців, які знаходяться в запасі.

Глава російського Міноборони Сергій Шойгу стверджував, що у країні планують мобілізувати близько 300 тис. осіб.

За відомостями росЗМІ, російська влада хоче мобілізувати 1 млн осіб.

З'явилася інформація, що повістки в РФ отримували не лише військовослужбовці, які перебували в запасі.

Після того, як в Росії оголосили мобілізацію, у низці міст пройшли акції протесту, було чимало затриманих. Avtozak LIVE в Telegram повідомив, що відомо як мінімум про 9 підпали військкоматів та адмінбудівель по всій країні. За його даними, у 18-му відділі поліції Санкт-Петербурга знаходяться 27 заарештованих після участі в акціях проти мобілізації.

Довідка УНІАН. Володимир Путін 31 грудня 1999 року був призначений виконувачем обов'язків президента Росії. Путіна вперше обрали президентом РФ 26 березня 2000 року, а пізніше переобрали на цю посаду.

Путін втретє поспіль не міг претендувати на президентство, оскільки це суперечило Конституції Росії. Після нього лідером держави став Дмитро Медведєв. Під час президентства Медведєва Путін був прем'єром, а пізніше знову обійняв посаду президента.

Вас також можуть зацікавити новини: