Субота,
27 травня 2017
Наші спільноти

МЗС РФ оконфузився, направивши рекомендацію не давати інтерв'ю японській газеті в редакцію самої газети

Міністерство закордонних справ РФ помилково відправило рекомендацію не давати інтерв'ю японській газеті "Санкей" в редакції самої газети.

REUTERS
REUTERS

Згідно з відкритим листом на адресу офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової, опублікованого на сайті газети "Санкей", дана рекомендація, скоріш за все, призначалася одному з російських відомств, цитує повідомлення редакції журналіст Олексій Ковальов.

В Росії почали палити "чужі російській ідеології" книги Фонду Сороса

"Газета "Санкей" серед основних друкованих видань Японії займає особливо крайню позицію, будучи націоналістично спрямованою. У багатьох статтях про Росію міститься критика, часом нападки, неодноразове спотворення реальності, передається негативна точка зору. Спираючись на антиросійський стиль подачі останнього часу, ми не рекомендуємо давати інтерв'ю цьому виданню", – цитує редакція газети електронний лист МЗС РФ, що потрапило в редакцію цієї самої "націоналістично спрямованої" газети.

Редактор цієї газети, у свою чергу, висловивши незгоду з точкою зору МЗС РФ, констатував: "Міністерство закордонних справ, яке курирує зовнішні зв'язки Росії, великої країни, допускає такі елементарні помилки, як надсилання офіційного листа не тому адресату. Залишається зробити висновок, що останнім часом державні установи Росії з таким завзяттям, по-рабськи, слідують за Його Високоповажністю Президентом, що втратили хватку у цих справах".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку