Звичайна харчова сода врятує вашу ванну / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Ванна кімната повинна бути місцем очищення, оновлення та релаксації, однак, для того, щоб підтримувати в ній чистоту з тижня в тиждень, потрібно докласти чимало зусиль. Крім регулярного прибирання, ще однією вимогою є усунення запахів.

Деякі господині обприскували ванні кімнати аерозольними освіжувачами повітря, але це не найкраща ідея. Аерозолі для освіження приміщень не дуже корисні для дихальної системи, можуть викликати проблеми зі здоров'ям і погіршити якість повітря в приміщенні.

Але можна використовувати нетоксичний, недорогий і надійний спосіб боротьби з запахами у ванній кімнаті - блюдечко з харчовою содою. Якщо раптом трапиться так, що ви проллєте воду, і сода потрапить в унітаз, вона видалить плями і допоможе прочистити його.

Відео дня

Запахи у ванній кімнаті з'являються з декількох джерел - унітаз, зливи, труби раковини і ванни. Такі запахи часто мають кислотну природу, а харчова сода - це луг, тому в результаті хімічної реакції, змінюється рівень pH в приміщенні. Харчова сода поглинає і нейтралізує запахи.

Замість того, щоб залишати непривабливу відкриту коробку з харчовою содою на задній стінці унітазу, краще перекласти її в симпатичне блюдо, миску або відкриту банку, закріпивши її на невеликій стійці. Оскільки у ванній ми часто ходимо босоніж, для максимальної безпеки можна обрати меламінову або дерев'яну ємність на випадок, якщо її перекинуть.

Якщо у вас є ароматичні кристали для ванни, які вам подобаються, можна додати в них трохи засобу. Ще одне чудове місце для дезодорації - це відро для сміття у ванній кімнаті. Як тільки ви його спорожните, насипте на дно трохи порошку.

Для боротьби з неприємним запахом цвілі і труб можна зробити невеликий мішечок з содою. Якщо у вас є стара пара нейлонових шкарпеток, марля або шматок бавовни, покладіть на тканину принаймні півсклянки харчової соди і закріпіть її еластичним хвостиком або гумкою. Для більш святкового вигляду можна використовувати залишки святкової стрічки, прив'язавши її до труб під раковиною, або просто використовувати мотузку.

Як раніше повідомляв УНІАН, прибираючись у ванній кімнаті, люди зазвичай регулярно миють сантехніку, плитку і дзеркала, але один з предметів часто залишається поза увагою.

Вас також можуть зацікавити новини: