Ставка склала 4,375% річних / Фото УНІАН

Україна розмістила євробонди, номіновані в євро на суму в 1,25 млрд євро, з кінцевим строком погашення - 27 січня 2030 року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Зазначається, що на нові єврооблігації будуть нараховуватися відсотки за ставкою 4,375% річних.

"Очікується, що новому випуску будуть присвоєні рейтинги B рейтинговим агентством Standard & Poor’s та B рейтинговим агентством Fitch. Розрахунки за новим випуском мають відбутися 27 січня 2020 року. Сума заявок на придбання цінних паперів для нової емісії сягнула понад 7 мільярдів євро від понад 350 інвесторів зі всього світу", - зазначили у Мінфіні.

Читайте такожМінфін підтвердив наміри випустити євробонди в євро

У відомстві додали, що залучені кошти спрямують на фінансування держбюджету.

За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, присутність України на ринку євро є стратегічною. "Ми раді повідомити, що сьогодні Україна провела прайсинг єврооблігацій, номінованих в євро, зі строком погашення 10 років за найнижчим купоном в історії країни, за ставкою 4,375%, зібравши заявки від понад 350 інвесторів зі всього світу, ми поставили другу точку на кривій дохідності в євро", - повідомила вона.

Як повідомляв УНІАН, Україна в червні 2019 року в ході розміщення семирічних євробондів залучила на зовнішньому ринку запозичень 1 мільярд євро з прибутковістю 6,75% річних з кінцевим терміном погашення 20 червня 2026 року. Це розміщення ознаменувало повернення нашої країни на ринок запозичень в євро після 15-річної паузи.