У PS Store дозволили купувати ігри в розстрочку / фото ua.depositphotos.com

ЗМІ звернули увагу, що в магазині PlayStation Store з'явилася нова послуга – тепер ігри можна купувати в розстрочку. Функція поки доступна тільки жителям Бразилії, однак, якщо експеримент виявиться успішним, у майбутньому такі покупки напевно стануть доступні і в інших країнах.

Зазначається, що платіж можна розділити на дві, три або чотири частини. Будь-яких переплат при цьому немає, що робить послугу надзвичайно вигідною. Здійснювати покупки подібним чином можуть як користувачі на PS5, так і PS4.

Бразильцям таке нововведення припало до душі, оскільки ціни в їхньому регіоні непомірно високі – ігри там коштують приблизно 1/4 мінімальної заробітної плати.

Відео дня

Користувачі Playstation тепер можуть купувати ігри на виплат

Утім, не всі користувачі зустріли новину позитивно. Деякі нарікають на нові часи, коли відеоігри формально доводиться "брати в кредит".

Тим паче, є інформація, що до наступного покоління консолей, які з'являться приблизно 2028 року, ігри подорожчають до $100. Сьогодні актуальна ціна високобюджетних тайтлів становить 70 доларів\євро, хоча ще недавно "60" було стандартом.

Якщо ви шукаєте у що пограти в червні 2024 року, УНІАН розповідав про найцікавіші ігри цього місяця. Уже скоро виходить доповнення для однієї з найкращих ігор в історії, новий хорор від авторів Amnesia та інші новинки.

Вас також можуть зацікавити новини: