Ігри червень 2024: п'ять майбутніх ігор, за якими варто стежити / фото From Software

У червні починається звичне для ігрової індустрії "літнє затишшя", коли випуск нових ігор значно скорочується порівняно із зимою, і вже тим більше восени. Втім, пограти все одно буде в що – а для фанатів Elden Ring всі інші справи і зовсім відійдуть на другий план.

4 червня – Destiny 2: The Final Shape (ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X)

 • Якщо ви любите: шутери від першої особи, лутер-шутери, Sci-Fi.

Останнє доповнення для мережевого шутера від Bungie, яке має стати кульмінацією багаторічної історії серії. Окрім важливої для лора сюжетної кампанії доповнення також додасть купу нового контенту, включно з першою за шість років расою ворогів.

Після релізу The Final Shape онлайн-гра більше не отримуватиме доповнення в класичному розумінні. Активна підтримка Destiny 2 продовжиться, проте вже в дещо іншому ключі. Розробники планують перейти від сезонів до епізодів, які міститимуть новий контент.

14 червня – Shin Megami Tensei V: Vengeance (ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo Switch)

 • Якщо ви любите: Persona 5 Royal і японські JRPG.

Виконана в стилі Persona 5 Royal, Vengeance являє собою ту саму Shin Megami Tensei V 2021 року, але з поліпшеною графікою та низкою нового контенту, зокрема альтернативною сюжетною лінією. А ще перевидання обзаведеться субтитрами російською мовою.

На жаль, для тих користувачів, хто володіє оригінальною Shin Megami Tensei V, не передбачена можливість оновлення, тому доведеться знову купувати гру.

18 червня – Still Wakes the Deep (ПК, PS5, Xbox Series S/X)

 • Якщо ви любите: ігри в жанрі хоррор, зокрема Amnesia.

Якщо ви шанувальник жахів або творчості The Chinese Room, то Still Wakes the Deep – проєкт, який точно не можна пропускати в червні. Це напружена адвенчура від першої особи, події якої розгорнуться в 1975-му на буровій платформі "Бейра Д", де раптово трапляється таємнича катастрофа.

За словами розробників, у грі не буде бойової системи, а під час зіткнення з небезпекою головному герою доведеться використовувати стелс, щоб вижити. А для тих, хто легко лякається, передбачено "менш лячний" сюжетний режим.

21 червня – Elden Ring: Shadow of the Erdtree (ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X)

 • Якщо ви любите: "соулслайки", Elden Ring і хардкорні ігри.

Довгоочікуване доповнення для "магнум опусу" From Software вже близько. Воно дасть змогу гравцям зануритися в нову пригоду на території Землі Тіней, яка за розміром схожа на Замогиль, стартову зону оригінальної Elden Ring.

Доповнення міститиме нові шматочки "лора", зокрема, розповість про долю Мікелли, брата Маленії, і сходження королеви Маріки Вічної на трон. Будуть і геймплейні нововведення: від нових босів і видів зброї до додаткових елементів у системі прокачування персонажа.

27 червня – Luigi's Mansion 2 HD (Nintendo Switch)

 • Якщо ви любите: ексклюзиви Nintendo, особливо серію Luigi's Mansion.

Ремастер гри 2013 року з Nintendo 3DS, присвяченої Луїджі, рідному братові веселого водопровідника Маріо. Усі ігри в серії Luigi's Mansion однаково незвичайні та чарівні, хоча саме друга частина вважається серед фанатів найкращою.

Головна ж особливість ремастера – багатокористувацький режим, який у квітні цього року перестав працювати на консолях 3DS і Wii U.

Може бути цікаво:

 • The Elder Scrolls Online: Gold Road (3 червня) – крупне доповнення для все ще актуальної The Elder Scrolls Online.
 • Blockbuster Inc. (6 червня) – симулятор управління кіностудією, події якого розгортаються в 1920 році.
 • Dragon Is Dead (7 червня) – гра з елементами рогалика, натхненна Dead Cells, Diablo і Castlevania.
 • Rocket Knight Adventures: Re-sparked (11 червня) – колекція сайдскролл-платформерів, що включає три частини.
 • V Rising на PS5 (11 червня) – вампірський екшен виходить на консолі Sony, через місяць після повноцінного релізу на ПК.
 • Monster Hunter Stories (14 червня) – оновлена версія спін-оффу серії з англійським озвученням і новим контентом, який раніше був доступний тільки в Японії.
 • Soulmask (17 червня) – нова "пісочниця-вижівалка" в сетингу пірамід і стародавніх мая.

Вас також можуть зацікавити новини: