Оригінальна гра Prince of Persia: The Sands of Time вийшла у 2003 році / фото nerd4.life

Через тиждень, 10 вересня, на заході Ubisoft Forward розробники можуть анонсувати ремейк однієї з найвідоміших частин екшену Prince of Persia – The Sands of Time.

Як повідомляє портал Wccftech, на перевидання Prince of Persia: The Sands of Time вказують не тільки численні чутки, але і той факт, що на сторінці сайту гватемальського рітейлера MAX недавно з'явився запис про рімейк.

Журналіст видання Bloomberg, Джейсон Шрайер на своїй сторінці в Twitter також підтвердив цю інформацію.

Втім, сама Ubisoft поки не підтвердила інформацію про анонс ремейка. Офіційно студія оголосила, що покаже на Ubisoft Forward такі ігри, як Hyper Scape, Brawlhalla, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint та Watch Dogs: Legion. Однак розробники пообіцяли презентувати і "кілька сюрпризів".

Трейлер Ubisoft Forward

Що таке Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time – це пригодницький екшн з елементами паркуру і акробатики. The Sands of Time розроблялася за участю творця оригінальної Prince of Persia Джордана Мехнера.

  • Гра вийшла у 2003 році і була тепло прийнята аудиторією. Критики хвалили The Sands of Time за графіку, анімацію персонажів, сюжет і основну геймплейну механіку, пов'язану з маніпуляцією часом.
  • Гра стала основою для підсерії "Піски часу". Однак остання частина Prince of Persia з підзаголовком The Forgotten Sands вийшла 2010 році і студія повністю зосередилася на франшизі Assassin's Creed.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram