На відкритих зборах колективу Національного інституту раку обрано директора

12:37, 06 квітня 2015
Країна
135 0

На відкритих виборах директора Інститут раку 3 квітня перемогла нинішня виконуюча обов’язки керівника закладу – Олена Колесник

Участь в виборах взяли 688 працівників інституту, включаючи не лише медичний персонал, але й представників служби технічного обслуговування Інституту.

Про це йдеться у повідомленні Незалежної первинної профспілкової організації Національного Інституту раку (НІР), повідомляє Українська правда.

Всього участь у виборах на посаду директора Інституту раку взяло участь 18 кандидатів. До фінальної частини Конкурсною комісією, до якої ввійшли, як представники міністерства, так і профспілок та громадських організацій, було обрано 4 кандидати: Дмитра Осинського, головного онколога Києва, Юрія Думанського  ректора Донецького національного медичного Університету,  Івана Тодурова – хірурга-трансплантолога з інституту Шалімова та рідного брата директора Київського міського центру серця, а також Олену Колесник, лікаря-онколога з Інституту раку, яка наразі виконувала обов’язки директора, після звільнення скандального екс-директора Ігора Щепотіна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter