Київстар передав майже 7 тисяч захисних костюмів в лікарні по всій Україні

Компанія Київстар надала кошти на закупівлю 6851 захисних костюмів для медичних працівників, які вже 5 місяців перебувають на передовій боротьби з COVID-19. Проект здійснюється у партнерстві з благодійним фондом «Твоя опора», з яким мобільний оператор має досвід багаторічної співпраці.

Захисні костюми були доставлені в 25 опорних лікарень в 13 областях України. Повний перелік лікарень, які отримали засоби індивідуального захисту, можна подивитися за посиланням.

«Разом з усією країною ми продовжуємо долати виклики, які виникли через поширення коронавіруса, підтримувати суспільство в цей непростий час. На жаль, статистика нових захворювань на COVID-19 продовжує зростати, а медичні працівники залишаються однією з найбільш уразливих категорій. Саме тому ми направили частину нашої благодійної допомоги на засоби індивідуального захисту для лікарів. Також раніше 68 тисяч медиків вже отримали від Київстар по 150 гривень на свої мобільні рахунки і безлімітний інтернет на 90 днів до кінця року», - зазначає Олександр Комаров, президент Київстар.

Відео дня

Благодійний Фонд «Твоя опора» провів моніторинг медичних установ, які приймають хворих на коронавірус, і зробив аналіз на предмет наявності засобів захисту для медиків, після чого звернувся в компанію з відповідним запитом на благодійну допомогу. Фонд має надійну репутацію і проходить щорічний аудит діяльності, а також пройшов ретельну перевірку на міжнародному рівні групи «VEON» з етичності ведення своєї діяльності. Звітність фонду можна подивитися на сайті http://tvoya-opora.org/.

Київстар передав майже 7 тисяч захисних костюмів в лікарні по всій Україні

«Завдяки Київстар ми допомагаємо українським лікарям під час пандемії. Ще навесні ми закупили апарати ШВЛ, монітори пацієнта і вже сьогодні забезпечили лікарів індивідуальними засобами захисту. Адже у більш ніж 50 медиків щодня виявляють COVID-19. Нашими спільними з Київстар зусиллями ми неодноразово довели, що можемо приносити значну користь українській медицині та допомагати нашим співвітчизникам», - коментує Валерія Татарчук, засновниця фонду «Твоя опора».

Багаторазові захисні костюми для особистого захисту лікарів закуплено в ТОВ «Київгума» - українського виробника сертифікованої продукції для медичного призначення.

Нагадаємо, з початку карантину компанія Київстар інвестувала понад 80 млн гривень на підтримку населення і країни в боротьбі з COVID-19, зокрема 30 млн благодійної допомоги пішли на закупівлю 10 апаратів ШВЛ, 20 моніторів стану пацієнтів і захисних костюмів для медиків. Крім того, за цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів і медсестер з реєстру медичних працівників України. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки і продовження терміну дії карантину). У червні всім медикам, які раніше отримали бонуси, також було надано доступ до безлімітного інтернету на 90 днів до кінця літа. Для своїх абонентів і бізнес клієнтів Київстар зробив цілу низку спеціальних пропозицій, які допомогли їм адаптуватися до нових реалій і залишатися на зв'язку зі своїми рідними під час карантину.

Довідка про Київстар:

Київстар - найбільший український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на базі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій для 25,4 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільній мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla і nPerf за 2018 і 2019 роки.

Акціонери Київстар - міжнародна Група VEON, з офісом в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам). Київстар більше 20 років працює в Україні, будучи найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.