этот материал доступен на русском

Названі інтернет-звички партнера, які дратують

15:17, 19 листопада 2019
Стосунки
1585 0
Ілюстрація REUTERS

Партнер необов'язково сидить в інтернеті, тому що йому з вами нудно, передає Lifehacker.

1. Партнер весь час сидить у телефоні

Рішення: відкрито і ввічливо пояснити партнеру, чому вас це засмучує. Не замовчувати проблему.

Якщо вам вистачає 10 хвилин, щоб перевірити всі соцмережі і відкласти телефон, буде непросто зрозуміти, чому партнер гортає новинну стрічку вечора безперервно. Головне — не приймайте цю звичку на свій рахунок. Партнер необов'язково сидить в інтернеті, тому що йому з вами нудно. Для багатьох людей це просто спосіб розслабитися у вільний час.

2. Надмірно захоплюється онлайн‑шопінгом

Рішення: порахувати, скільки грошей йде на покупки, домовитися про грошовий ліміт для шопінгу.

Сидіння в інтернеті — це втрата не тільки часу, а ще й грошей. Онлайн‑шопоголікам буває досить на хвилинку зайти на сайт, як до них вже їдуть шість посилок. Спроби апелювати до розуму можуть не спрацювати: партнер буде стверджувати, що це все «дрібниці» і «дурниця». Щоб уникнути сварок, подивіться разом в історії покупок, скільки грошей йде на місяць на онлайн‑замовлення. Можливо, хобі партнера дійсно майже не впливає на ваш бюджет. Але якщо дрібниці виливаються в солідну суму, яку ви могли б витратити на відпустку або щось важливе, встановіть грошовий ліміт. Домовтеся про комфортну суму, яку не шкода щомісяця спускати на всяку нісенітницю.

Читайте такожСиндром розбитого серця поставили під сумнів

3. Партнер не любить викладати свої фото

Рішення: зрозуміти, в чому причина, знайти комфортну для обох кількість фото і тем для шерингу, завести приватний аккаунт.

Ви хочете постить багато спільних фото і розповідати про ваше кохання всьому світу, а партнер бурчить: «Досить виставляти все напоказ». Найпростіше — образитися і вирішити, що він вас соромиться. Але такий підхід не допоможе вирішити проблему. Краще спробуйте зрозуміти, в чому причина. Можливо, партнеру не подобається, як він виходить на фотографіях. Чи він не готовий ділитися якимись аспектами особистого життя. Чи, може, ви разом не дуже давно, а для нього викласти спільні фото — це практично так само важливо, як представити партнера батькам. Поставтеся з повагою до будь-якої причини й підберіть відповідний компроміс.

4. Відповідає на робочі повідомлення у вільний час

Рішення: оцінювати, наскільки важливо відповісти швидко, визначити «ваші» години, коли ви не користуєтеся телефоном.

Деякі люди дотримуються правила «для роботи — лише офісні години». Їх дратує звичка інших одразу ж реагувати на всі сповіщення. Якщо ваш партнер у вільний час відписується в робочих чатах, спробуйте дізнатися у нього: наскільки важливо відповісти прямо зараз. У деяких випадках проблема дійсно не може чекати. Тоді подивіться на партнера по‑новому: як на відповідальну людину, готову прийти на допомогу іншим. При цьому домовтеся, що деякі години ви залишите тільки для вас двох.

5. Не любить те, що подобається вам

Рішення: просто займатися чимось своїм. Так, це нормально.

Розбіжності інтересів зустрічаються навіть у парах, які справді кохають один одного. Наприклад, ви смієтеся з виступів англійських коміків в оригіналі, а ваш партнер не розуміє цей гумор і просить включити щось простіше. Або на вас навівають нудьгу інтерв'ю на YouTube, а партнер не пропускає жодного випуску. Суть одна: вам складно знайти те, що сподобається обом, ви витрачаєте час на нескінченний пошук доти, поки хтось не поступиться. В такому випадку правильним рішенням буде розділитися і дивитися те, що цікаво кожному з вас, на різних ноутбуках. Або займатися іншими справами, поки партнер захоплений улюбленим «нецікавим» шоу.

6. Захоплюється якоюсь нісенітницею

Рішення: прийняти, що партнерові може подобатися те, що вам здається дурним, і не намагатися його змінити.

Ця проблема схожа на попередню, але у неї є свої нюанси. Буває так, що ви без проблем знаходите, чим зайнятися разом, але при цьому у партнера є захоплення, яке здається вам дуже дурним. Ви не розумієте, навіщо він витрачає на нього час, адже можна зайнятися чимось, що подобається вам обом. Потрібно зрозуміти, що для людини це заняття може бути саме тим способом, який допомагає розвіятися і відключити голову після важкого дня. У цьому випадку доведеться прийняти той факт, що мережеві ігри, гіфки з котиками або суперечки з незнайомими людьми в коментарях — частина особистості вашого партнера.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter