Навіщо потрібні побачення в шлюбі / фото ua.depositphotos.com

Не варто думати, що після весілля цукерково-букетний період повинен неодмінно закінчитися. Штамп в паспорті - не привід викидати романтику за борт вашого любовного човна.

Щоб вона не розбилася об побут, психолог, жіночий тренер, коуч, секс-тренер Марія Цвєткова розповіла, як підтримати пристрасть у відносинах.

За словами експерта будь-які відносини можна розділити на дві складові:

Відео дня
  • перша - це секс: сюди також можна віднести емоції, романтику, пристрасть;
  • друга - душевна близькість - те, що нас робить рідними, дорогими, коханими один для одного. Якщо одна з цих частин провисає або вмирає, то починають вмирати і стосунки.

Якщо з відносин зникає близькість, то ви починаєте втрачати свого партнера. Ви перестаєте ділитися чимось важливим, починаєте приховувати свої думки і почуття. Таким чином запускається процес емоційного віддалення, а це означає, що з'являється можливість наблизитися комусь іншому.

Читайте такожПсихолог розповіла, як боротися з маніпуляціями в стосунках

Дуже часто на цьому етапі відбуваються зради, тому що з'являється емоційна діра, яку може закрити людина на стороні.

Якщо в парі втрачається секс, то як би дивно це не звучало, виходить той же результат. Не кожен чоловік буде сидіти і чекати, поки жінка заново захоче з ним романтичних відносин. Коли він цього не отримує, то починає дивитися по сторонах, хоча і жінки займаються тим же самим. Якщо їх не влаштовує якість сексу, його кількість, або пристрасть вже пішла, багатьом легше знайти когось на стороні.

"Щоб не втрачати баланс всередині пари, його потрібно підтримувати. Потрібно працювати над відносинами, і побачення в шлюбі — це один з видів терапії для підтримки тривалих стосунків", - стверджує психолог.

Для довгострокових стосунків будь-якій парі необхідна романтика і трепетність, цінність партнера. Потрібні романтичні переживання, як на перших побаченнях, коли ви з хвилюванням збираєтеся на зустріч, коли ви хочете сподобатися, коли хочете зробити партнеру приємно, адже для вас це важливо. Загляньте в місце, де було ваше перше побачення, пройдіться по знайомих маршрутах і обговоріть спогади, які обов'язково нахлинуть під час прогулянки. Не важливо, як ви проведете цей час, головне - удвох.

"Найважливіша, на мій погляд, історія всередині пари. Багато жінок, перебуваючи в парі 3-5 років, перестають фліртувати зі своїм чоловіком. На моїх тренінгах дівчата мене постійно запитують: "Чи можна фліртувати зі своїм чоловіком?" Потрібно! Флірт просто необхідний, це емоція, сплеск гормонів, це, врешті-решт, можливість відчувати себе як і раніше привабливою або привабливим, а цього хоче кожен", - говорить експерт.

Побачення в парі - це якийсь фундамент у відносинах. Вони дозволяють партнерам зустрітися, провести разом час в нестандартній обстановці, поговорити про відносини, забути про проблеми, обговорити якісь важливі для вас моменти.

Вас так само можуть зацікавити новини