Одне з головних правил - бути пунктуальною \ www.youtube.com

Мова ніяк не про манікюр, стильний лук або макіяж. Хоча вони теж важливі, але не грають для чоловіка такої великої ролі, як деякі інші речі.

Про те, які саме речі важливі, що б сподобатися чоловіку, пише видання cosmo.com.ua.

Пунктуальність і етичність

Відео дня

Сучасні чоловіки дуже зайняті. Втім, як і жінки. У них теж десятки робочих зустрічей, важливих дзвінків і зустрічей з друзями. І коли спізнюєшся (до слова, не важливо, з якої причини), попередь про це хлопця. Навіть якщо мова про 10-15 хвилин. Крім того, що він не буде хвилюватися, ще й оцінить твою етичну поведінку і повагу до нього. Але краще все-таки приходити на побачення, особливо, перше, вчасно.

Манера спілкування

Причому не стільки з чоловіком безпосередньо, але і з офіціантом, таксистом, барменом або випадковим перехожим, який раптово зачепив плечем. Також хлопці звертають увагу на те, чи вмієш ти підтримувати тему і легко обговорювати найрізноманітніші питання. При цьому балакучістю ти їх не підкориш. Дівчатам, звичайно, хочеться виговоритися, розповісти про себе все і відразу, підкорити інтелектом, ерудицією і просто багатим досвідом. Але, може, не на першому побаченні? 

Вміння слухати

Навіть найнеговіркий чоловік рано чи пізно почне на побаченні монолог. Скажімо, коли ти його запитаєш про улюблене хобі або роботу. І тоді дівчина дійсно повинна бути зацікавлена не просто в отриманні якоїсь інформації, а в тому, щоб дізнатися про хлопця якомога більше. А чоловіки підсвідомо це відчувають. І якщо, поки хлопець розповідає про себе, ти починаєш нервово розглядати свій манікюр або взагалі скролити соцмережі, він буде дуже розчарований побаченням. 

Міміка під час побачення

Легка посмішка, палаючі очі і трішечки нервові дотики до зачіски свідчать про те, що ти хочеш, щоб все пройшло на висоті. Тому, природно, переживаєш. Чоловік відразу вловить це і постарається всіляко підтримати. А ось якщо ти будеш вечеряти або гуляти по парку з кам'яним обличчям, другого побачення може і не відбутися: чоловік подумає, що просто не цікавий тобі.

Почуття гумору

На улюблену сукню розлилося червоне вино, каблук застряг в тріщині асфальту, а хлопець подарував букет з фрезією, на яку у тебе алергія? Ситуація, звичайно, не для людей зі слабкими нервами, але і закочувати скандал з будь-якого з цих приводів безглуздо. По-перше, це могло статися в будь-який інший день. По-друге, так ти ні собі, ні ситуації все одно не допоможеш. Який вихід? Розслабитися, махнути на все рукою і просто посміятися над собою. Чоловікам подобається, коли жінки легко ставляться до неприємностей і залишаються на позитиві, що б не трапилося. Від цього ти будеш відчувати себе королевою вечора і думок хлопця.

Новини, які можуть вас зацікавити