В Ізраїлі торгові центри мають намір не дотримуватися "зеленого стандарту" щодо вакцинації / фото REUTERS

В Ізраїлі Форум власників торгових центрів і магазинів заявив, що торгові точки не будуть діяти за правилами "зеленого стандарту" і стануть надавати послуги як щепленим, так і нещепленим відвідувачам.

Про це повідомляє ізраїльська радіостанція "Галей ЦАХАЛ".

Зазначається, що 30 грудня відбулося екстрене засідання Форуму торгових мереж, магазинів модного одягу і ресторанів, присвячене ситуації, яка склалася після запровадження "зеленого стандарту".

Відео дня

Читайте такожВ Ізраїлі розпочали дослідження ефективності четвертої дози вакцини від коронавірусуГлава Асоціації Шахар Турджеман закликав уряд скасувати "зелений стандарт", через який у магазинів і закладів громадського харчування знизився виторг.

Учасники наради назвали "зелений сертифікат" фікцією, а також вказували, що все, що робить уряд наразі, суперечить тому, про що казав Нафталі Беннет до того, як став главою уряду.

Нагадаємо, пандемія коронавірусу розпочалася у березні 2020 року. Пізніше низка виробників випустили вакцини від COVID-19.

Масова вакцинація від коронавірусу в Ізраїлі стартувала 20 грудня 2020 року.

Записатися на вакцинацію в Україні проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію дізнавайтеся на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Вас також можуть зацікавити новини: