Дитині треба робити операції, але її перенесли через вітряну віспу / УНІАН

У Києві в одній з лікарень на 4-річного хлопчика впали металеві двері. В результаті дитина отримала перелом стегнової кістки.

Читайте такожСвічка впала на ліжко: на Закарпатті згоріла однорічна дитина (фото)

Про те, що трапилося повідомив Олександр Суворов на своїй сторінці в Facebook.

"В моїй сім'ї сталося лихо. Чотирирічного (3 роки 9 міс.) хлопчика привалило троє металевих дверей, що призвело до перелому стегнової кістки та шоковому стану дитини", - йдеться у повідомленні.

За словами Суворова, нещасний випадок з дитиною трапився в дитячій поліклініці №2.

Як зазначається, мама трьох маленьких дітей через вітряну віспу привела дітей в поліклініку. Коли жінка в реєстратурі отримувала талон до лікаря маленький хлопчик зачепив важкі металеві двері, які стояли підперті на стіну, в результаті троє металевих дверей привалили дитину.

"Напередодні тут проводили ремонтні роботи, але ніякої загороджувальної стрічки не було. Слава Богу! Поряд стояли чоловіки які швидко допомогли підняти важкі двері. Швидка допомога їхала 20 хв і весь цей час дитина в шоковому стані лежала на підлозі, і поряд з нею лежала мама яка хоч якось намагалася допомогти сину. Весь медичний персонал боявся брати відповідальність, тому всі чекали швидку", - зауважив автор.

За його даними, дитину госпіталізовано. На дитину чекає операція, але через хворобу вітряної віспи операцію перенесли.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram