
Вибухи на складі в Калинівці / Facebook МВС України
"Украероцентр" закрив повітряний простір в радіусі 50 км від зони спалаху військового складу вуКалинівці, від поверхні до необмеженої висоти, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк в Facebook.
"Зараз МІУ очікує уточнень від ГШ ЗСУ і командування ВПС України щодо зони обмеження польотів повітряних суден. Окремо рішенням "Украероцентру" закрито повітряний простір в радіусі 50 км від зони спалаху, від поверхні до необмеженої висоти", - написав він.
Відео дня
Заступник міністра зазначив, що на даний момент закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир - Могилів-Подільський.
"Ситуація, яка склалася, в межах компетенції, знаходиться на постійному контролі у керівництва МІУ", - підсумував Лавренюк.